Partner OknoPoczątki naszego związku z oknami sięgają 1995 roku, kiedy to jako firma budowlana zaczęliśmy współpracę z producentami okien PCW. W 2001 roku powstało biuro handlowe w Żorach gdzie do dziś mieści się centrala a zarazem siedziba firmy. Od tego czasu sprzedaż oraz montaż okien stały się jedną z głównych gałęzi działalnością firmy. Od 2004 roku dostarczamy stolarkę na teren Republiki Czeskiej. Od kilku lat wysyłamy stolarkę PVC do Austrii a od 2009 roku dostarczamy oraz montujemy okna i drzwi w Niemczech. Dostarczyliśmy również stolarkę Klientom w Belgii, Holandii , Słowacji oraz Szwajcarii.

Przez cały ten okres pogłębiamy wiedzę z zakresu sztuki budowlanej oraz doskonalimy swoje umiejętności odnośnie dobrego montażu. Ekipy budowlane oraz montażowe , uczestniczą w organizowanych specjalistycznych szkoleniach gdzie doskonalą swój fach. Nasi handlowcy to ludzie których cechuje wysoka kultura osobista, znajomość branży budowlanej oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Współpracujemy z najsolidniejszymi, sprawdzonymi dostawcami co jest gwarancją otrzymania markowych produktów. Od wiosny 2009 roku wykonujemy roboty termomodernizacyjne, polegające na docieplaniu elewacji oraz izolacji poddaszy a także tynki maszynowe. W 2011 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o budowy budynków , remonty oraz inne usługi budowlane. Można powiedzieć, że „wróciliśmy do korzeni”. W 2012 roku powstała powiązana kapitałowo i osobowo z PARTNER OKNO , firma PARTNER GROUP SILESIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie uczestniczyć w całym procesie budowy: od podstaw po klucz.Współpracujemy z geodetami oraz mamy w swojej kadrze pracowników z uprawnieniami budowlanymi, którzy mogą sprawować funkcje Kierownika budowy. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz środki transportowe potrzebne do wykonania powierzonych zadań.

Wszystkie usługi, które wykonujemy staramy się robić z należytą starannością i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej.

PRACUJEMY Z PASJĄ!

?>

Centrala

Żory Kościuszki Żory, ul. Kościuszki 11 mapa dojazdu tel. +48 32 469 80 77 tel. +48 504 495 420 centrala@partnerokno.eu Czynne:

  • Pon. - Pt. 9.00 - 17.00
  • soboty 9.00 - 13.00

Biuro handlowe

Rybnik Konarskiego Rybnik, ul. S. Konarskiego 159 (siedziba firmy LUBAR SA) mapa dojazdu tel.+48 733 966 890 wyceny@partnerokno.eu Czynne:

  • Pon. - Pt. 7.00 - 15.00
  • sobota nieczynne / kontakt biuro z Żorach tel. 32 469 80 77